1 Вересня 2015 рік – фото та відео звіт

DSCF1940
Знову кличе дзвоник на шкільне подвір’я, прикрашене першим пожовтілим листям юнь села. Діти – найдорожчий скарб , наша надія, опора. І ми раді вітати їх в нашій школі на святі Першого дзвінка. Дружною сім’єю і батьки, і діти, і гості вітали один одного з цим головним святом кожної школи Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.

Нам дуже приємно , що до нас завітали почесні гості – Начальник відділу освіти молоді та спорту Гуляйпільської районної державної адміністрації Бут Роман Сергійович, Депутат районної ради Биковський Валерій Степанович, Голова Успенівської сільської ради – Галкіна Тетяна Миколаївна, Директор товариства «Україна» – Тимофієв Микола Григорович.

Кожен із запрошених гостей вітав школярів та вчителів з початком нового навчального року і бажав високих досягнень у навчанні учням, а у праці – вчителям і всього найкращого в повсякденному житті.

Ми хочемо висловити велику подяку нашим спонсорам директору ТОВ «Україна» Тимофіїву Миколі Григоровичу, директору ТОВ «Надія» Биковській Надії Лук’янівні за матеріальну підтримку і розуміння, бо без їхньої допомоги плідна робота закладів освіти неможлива. Завдяки їхній підтримці був зроблений ремонт в школі, Микола Григорович допоміг замінити опалення в спортивному залі. Також хочемо подякувати батьківському комітету і громаді. Від усього серця бажаємо всім хто нас підтримує здоров’я, злагоди, душевного спокою та достатку.

Ведучими свята були учениці 10 класу Жовніренко Катя і Горпинич Діана, висловлюю подяку їм за відповідальність і артистичність.

Свято закінчилось і починаються шкільні будні. Давайте наберемось терпіння, толерантності, ввічливості і просто людяності.

Вітаємо з Новим навчальним роком

Гості в нашій школі