1 тиждень мовного табору

1 тиждень мовного табору пройшов весело і пізнавально. На протязі цього часу діти займались спортом , приймали участь в вікторинах з англійської та української мов.

1 день (29.05) – День відкриття табору.

2 день (30.05) – День світу, в цей день діти побували в заочній подорожі «Чудеса України та Великобританії» і робили проектну роботу « 7 чудес України».

3 день (31.05)– День музики , учні виконували англійські пісні «Action Songs», провели навчальну гра «Teaching with Music» та гру – змагання «Відгадай мелодію».

4 день (01.06) – День дружби, вихователі разом з вожатими підготували Флеш – моб до Дня захисту дітей, проводили ігри на свіжому повітрі “Game with Ball” та виготовили браслети дружби, прийняли участь в ярмарці солодощів та смаколиків.