11 лютого – День Безпечного Інтернету

Заходи до дня безпечного Інтернету:

1. Веб-квест “Як бути обачним та пильним під час роботи в мережі Інтернет, уміти себе захистити і водночас не втрачати ввічливість та сміливість” (учні 8-11 класів).

2. Створення інтерактивних завдань учнями за допомогою онлайн сервісу Learningapps з подальшим виконанням цих завдань. (учні 8 – 11 класів).

3. Перегляд та обговорення інтерактивних відеороликів “Правила безпечного інтернету” (учні 3-4 класів).

4. Створення онлайн презентацій на тему “Як захиститися від онлайн небезпеки” і виконання інтерактивних завдань (учні 5-7 класів).

5. Проходження курсу “День Безпечного Інтернету 2020” на платформі CISCO – перегляд відеолекцій «Як хакери захищають Інтернет», «Хацкери. Або як обманюють халявщиків в Інтернеті». Проходження онлайн тестування для отримання сертифікатів. Обговорення з учнями запитань до експертів з Інтернет безпеки. (учні 8-11 класів).

6. Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет» (naurok.ua) (учні 3-11 класів)

7. Провели Онлайн гру – Вижити в Інтернеті – місія (не)здійсненна (від Центра демократії та верховенства права) для учнів 8-11 класів. game.cedem.org.ua